Замовлення приймаю в м. Днiпро

Графік роботи:
пн-нд 9:00 - 19:00

Вимушена перервати роботу на невизначений термін.
Бережіть себе 🙏
Слава Україні 💙💛

Зверніть увагу, що вибір дати є приблизним. Узгодження точної дати на виготовлення торта можливе лише після індивідуального обговорення.

Замовлення приймаю не пізніше ніж за 5 днів до дати доставки. Термінове замовлення за 2 дні за наявності вільного місця.

Ціна на десерти. Оплата і доставка.

Торти

Всі торти виготовляються в ексклюзивному вигляді, узгодженому із замовником. Тому конфігурація: начинка, вага та колір змінюються за Вашим бажанням та смаком! Вартість торта розраховується індивідуально, залежно від складності виготовлення!

Вказана ціна включає вартість торта з декором, щільну підкладку та коробку із пластику або картону. Складний декор (насамперед стосується ліплення з мастики чи нестандартна форма) може збільшувати базову вартість торта. Термінове замовлення менше ніж за 2 дні до дати події + 30% до вартості.

  • • тортик до чаю – вага від 2 кг, ціна 450 грн./кг
  • • торт кремовий з фруктовим декором за сезоном – вага від 2 кг, ціна 650 грн./кг
  • • фототорт - вага від 2 кг, ціна 650 грн./кг
  • • торти, оформлені мастикою - вага від 2,5 кг, ціна 750 грн./кг
  • • модельні торти, оформлені мастикою, підвищеної складності – вага від 3кг (+/-400грам), ціна від 900 грн/кг.

Ці ціни відповідають складу торта з розділу КЛАСИКА (див. «Начинки»).

Вартість тортів з використанням складу з розділу ПРЕМІУМ (див. «Начинки») – 750 грн. за 1 кг

Як розрахувати вагу торта на гостей? Оптимальним вважається розрахунок 150-200 грамів на людину. Наприклад, на Вашому святі буде 20 гостей – множимо 20x150, отримуємо торт вагою 3 кг. Але для того, щоб торта справді вистачило, враховуйте також кількість дорослих людей та дітей на святі. Тому, торта має бути на 500-600 грамів більше, отриманої ваги. Ви можете дати шматочок торта "з собою" - приємний знак уваги.

Є ще один спосіб визначити розмір кондитерського виробу на запрошених гостей – по ярусах. Одного ярусу достатньо, щоб пригостити десертом 16 гостей, двох рівнів вистачить для 32 запрошених, трьох для 48 персон.

Вибираючи десерт важливо врахувати не лише його масу, а й вибрати начинку, тип коржів, прикраси (шматочки желе, крем, карамель), а також подбати про невеликий запас для гостей, які не змогли відвідати свято.

Вага готового торта може коливатися в межах 100 – 400 грам.

Порційні десерти

Вказана ціна включає вартість капкейка з декором, коробку з картону. Термінове замовлення менше ніж за 2 дні до дати події + 30% до вартості.

  • • порційні десерти - 80 грн за 1 шт. Мінімальне замовлення – 6 шт

Важлива інформація! Передплата обов'язкова у розмірі 50% від замовлення. Якщо Ви відмовилися від десерту менше, ніж за 2 дні до видачі, сума передоплати не повертається. Будь ласка, поважайте мою працю, час і витрачені інгредієнти на заготівлю десерту. Вся випічка виготовляється безпосередньо перед видачею замовлення особисто для Вас, з найсвіжіших і найнатуральніших продуктів, без консервантів і не зберігається тижнями як у магазині.

Сплатити замовлення можна:

Готівкою (при самовивезенні або доставці).

Передплата на картку через термінал або Приват24 (реквізити картки відправляю при оформленні замовлення).

Доставка десертів:

Доставка по місту.

Самовивіз (замовлення можна забрати на вул. Титова 14А, р-н кінотеатру "Супутник").

Є питання чи потрібна консультація? Пишіть, і я вам відповім

Текст повідомлення*
* - відзначені обов'язкові поля

Як замовити:

1. Вибрати десерт, що сподобався, з каталогу. На сайті представлений асортимент, який зроблений за традиційними рецептами та завоювали любов моїх клієнтів.

2. Надіслати фото або особисті побажання щодо дизайну частування. Наприклад, Ви можете купити торт у корпоративних кольорах вашої фірми, із зображенням близької людини або з гарними побажаннями!

3. Створити індивідуальний дизайн зі мною. Я зважаю на особливі побажання та виготовляю дивовижні торти з Вашим улюбленим смаком.